STE SPOKOJNÍ

Nedôveruješ nám, dôveruj našim zákazníkom.

Všetko v poriadku a velmiiiiiiiii chutné jedlo. Odporúčam.

Attila

Objednal som si Pizzu BBQ veľkú + 1 na pizzu prílohu kukuricu za 1 Euro, pričom mi bola doručená pizza bez kukurice

Martin

Ostala som milo prekvapená, že doručili polievku na viac. Ako ospravedlnenie, že v minulej objednávke zabudli na olivy.

Martina

vsetko bolo vyborne.

Gyula

Online objednávanie super. Len si kuchár nevšimol, že som si na pizzu objednala plus olivy a nedal ich, samozrejmä na účte boli.

Martina

tenké cesto, obhorené kraje...chuťovo dobrá...

Rudolf

Vsetko super:)

Iulianna

Jedlo prinesene presne vcas, podla poziadavky a super chutne

Pavol

Super

Pavol

Pizza bola chutna

Ján

ked ma dcerka chut na pizzu tak mi neostava nič ine len objednat a ked to nedostane rychlo tak je nervozna ale ocko pre nu všetko vybavy ste jednotka

ernest

Prvýkrát objednané pizze - bez chuti, vyschnute, tvrdé, a polovica zhorena, donáška trvala viac ako 2 hodiny.
Myslela som, že dám im šancu, tak som si objednala šalát - grilované kuracie mäso, zhorene a suché, šalát neumytý, bez cesnaku, bez dresingu, suché to bolo. Pizza chlieb s cesnakovým olivovým olejom vyschnutý, zhoreny.
O tom toľko, viackrát si ani neobjednam

Petra

Už pár krát som objednala jedlo online, vo všeobecnosti som spokojná, všetko prebehlo ľahko. Len jedna malá poznámka - napíšte šoférovi na lístok keď je objednávka uhradená cez internet, predídeme tak trápnym situáciám kedy pýta peniaze ešte raz.
Pekný deň, Mirka

Miroslava

Pizza bola chuťovo dobrá, ingrediencie boli v poriadku. Okraje boli na jednej polovici pripálené, preto to hodnotenie. Donáška trvala ako trvala, nehodnotím, pizza bola teplá a to je hlavné. Ďakujem

Silvia

Pomerne sa dlho (viac ako 90min) čaká na donášku (pritom sa jednalo o jedlo z denného menu)

Slavomír

Dobry deň, objednala som si od vás cestoviny, chuťovo to bolo veľmi slabe, cestoviny aj omáčka úplne vyschnuta. A po vizuálnej stránke to vyzeralo ako keby ste to predžuli. Človek sa teší na jedlo, a keď som uvidel tie cestoviny ako sú hodené v tej plastovej myske má prešla chuť. Zatiaľ asi chuťovo aj dizajnovo najslabšie cestoviny čo som si objednala.
Ďakujem, nabudúce na tom popracujte.

Eva

Máte výborné jedlo a príjemnú atmosféru v reštaurácii, radi od Vás objednávame pizzu, či denné menu. Posledná objednávka ma však veľmi sklamala. Jedlo som si objednávala ešte pred 12:00. Jedlo prišlo o 30 minút neskôr ako bolo sľúbené (13:13 malo byť doručené), ale to by nebol až taký problém, pretože chápem, že niekedy je viac objednávok. Problémom bolo, že mi prišlo iné jedlo ako som si objednala. Myslím, že som menu objednávala dostatočne včas, keď ste ho ešte zrejme mali. Verte či nie, tešila som sa naň, lebo je to jedno z mojich obľúbených jedál a už som ho u Vás mala (a bolo fakt výborné :)). Bodkou za týmto celým problémom, bolo, že pri platení mi bolo povedané, že ste mi stiahli 1€ zo sumy. To som sa celkom aj potešila, že Ste to aspoň takto vyriešili. Zaplatila som teda 6,70€ (mala som zaplatiť 5,70€). Šoférovi som ešte pripomenula, že mi z toho bude treba vydať, lenže on sa len otočil a nasadol do auta. Dosť ma to nahnevalo, ale verím v to, že sa to už nestane :) napriek tomuto sa teším na ďalšiu objednávku.

Ema

So všetkým som bola spokojná.

Eva

Spokojnosť s donáškou

Slavomír

Som spokojnô...Vaše služby a môj hlad sa zhodujú :) tringelty pošlem na konci roka :) :D :D

Adrian

abnormalne nenormalny servis :D

Adrian

Rýchly dodanie, bezproblémová online platba, chutné jedlo

Petronela

Super, všetko ok

Ivan

takúto pizzu robíte v RS iba vy. výborné :)